Vytisknout

Účastníci 11. ročníku celorepublikové soutěže

LOGISTIK JUNIOR SŠ 2019

OA a SOŠ logistická Opava

ped. doprovod -  Ing. Legerská Jitka

1. Jan Peterek, Adéla Šímová, Tomáš Novotný

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno p.o.

ped. doprovod – Ing. Valentová Michaela

1. Dominika Ellingerová, Jakub Šebek, Dan Černý.

Střední odborná škola logistických služeb, Praha 9, Učňovská 1/100

ped. doprovod – Ing. Tůmová Jitka

1. Chaloupka Jaroslav, Lerbletier Denis, Rovenský Filip

Střední škola strojní, stavební a dopravní Liberec

ped. doprovod - Ing. Antonín Hájek

1. Slouka Richard, Szalai Michal, Šauer Dominik

Střední průmyslová škola, Resslova 5, Ústí nad Labem - středisko Stříbrníky

ped. doprovod - Ing. Eva Rambová, Ing. Renata Smetanová

1. Ondřej Lejčík, Daniel Machyl, Josef Rous

2. Eliška Horová, Adam Slapnička, Veronika Šteflová

Střední škola logistiky a chemie Olomouc

ped. doprovod - Ing. Lenka Krylová

1. Jan Mautner, Martin Krejčí, Adéla Čiscoňová 

2. Radek Rus, Stanislav Vysloužil, Filip Jindráček

Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová

ped. doprovod - Ing. Jitka Šplíchalová

1. Lenka Cerháková, Martin Melichar, Lukáš Kulhan

Střední škola logistická Dalovice, p.o.

Ing. Jana Düringerová

1. Dančová Julie, Juřík Karel, Lukeš Filip

2. Kaliničová Radka, Krejčová Kamila, Vokhmintsev Kirill

Střední škola technická a dopravní Ostrava – Vítkovice, p.o.

ped. doprovod – Ing. Marek Ivančo, Mgr. Iveta Martinásková

1. Martin Bernict, Michaela Sklenářová, Petr Maláč

2. Vronský Lenny, Nikol Mitášová, Radek Duda

Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a OA Břeclav

ped. doprovod – Dr. Ing. Renata Otrhalíková

1. Michael Götz, Radka Doleželová, Helena Rozsypalová

2. Adéla Blahová, Marek Cabal, Šimon Pavlica

SPŠ dopravní Plzeň

ped. doprovod - Ing. Rostislav Jekielek

1. Jaroslav Tykal, Hana Šindlerová, Lucie Mrázková

2. František Váňa, Alexandr Vaněk, Adéla Zábrahová 

Integrovaná Střední škola automobilní Brno

ped. doprovod - RNDr. Matyášová Světlana, Ing. Vladimír Válek Ph.D.

1. Malík Pavel, Buchta Viktor, Kratochvíl Milan

2. Šimperová Martina, Šebestová Lenka, Pospíšil Jakub

VOŠ, SPŠ automobilní a technická Odloučené pracoviště: Lidická 31, České Budějovice

ped. doprovod - PhDr.Olga Hodinová

1. Čalounová Pavla, Malíková Pavlína, Vávrová Veronika