Účastníci 10. ročníku celorepublikové soutěže

LOGISTIK JUNIOR SŠ 2018

OA a SOŠ logistická Opava

ped. doprovod - Ing. Legerská Jitka, Ing. Piskořová Mirka

1. Josefus Jan, Blaho Jan, Kovalčík Martin

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno p.o.

ped. doprovod – Ing. Miluše Theimerová

1. Bernardová Kateřina, Kummer Jan, Dulgheru Štefan

SOŠ Nové Město na Moravě

ped. doprovod - Mgr. Edita Fialová

1. Čepičková Iveta, Lačný Vojtěch, Tvrdý Vojtěch

Střední odborná škola logistických služeb, Praha 9, Učňovská 1/100

ped. doprovod – Mgr. Michaela Hájková

1. Marek Matěj, Fialka Jan, Pacovský Daniel

2. Frýdová Michaela, Lehovec Martin, Horník Lukáš

Střední škola strojní, stavební a dopravní Liberec

ped. doprovod - Ing. Antonín Hájek

1. Richard Slouka, Michal Szalai, Dominik Šauer

Střední průmyslová škola, Resslova 5, Ústí nad Labem - středisko Stříbrníky

ped. doprovod - Ing. Eva Rambová, Ing. Renata Smetanová

1. Šteflová Veronika, Slapnička Adam, Jíra Jakub

2. Gažiová Monika, Horová Eliška, Šteflová Markéta

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní Děčín, p.o.

ped. doprovod – Jakub Varga

1. Albrechtová Kristýna, Skobla Jiří, Svitáková Věra

Střední škola logistiky a chemie Olomouc

ped. doprovod - Ing. Lenka Krylová

1. Kalus Dan, Tesařová Michaela, Hložková Barbora

2. Ondráček Filip, Rus Radek, Štěpánková Natálie

Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová

ped. doprovod - Ing. Jaroslava Knířová

1. Doležal Jakub, Kvasnicová Kristýna, Kárská Jana

2. Latová Valerie, Fialová Tereza, Kobzová Adéla

Střední škola logistická Dalovice, p.o.

Ing. Michaela Gráfová

1. Dančová Julie, Juřík Karel, Lukeš Filip

2. Zeisek Lukáš, Zajíček Jakub, Strecker František

Střední škola technická a dopravní Ostrava – Vítkovice, p.o.

ped. doprovod – Ing. Tomáš Pščolka

1. Orel Lukáš, Duda Radek, Bernict Martin

Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a OA Břeclav

ped. doprovod – Dr. Ing. Renata Otrhalíková

1. Doleželová Radka, Götz Michael, Rozsypalová Helena

Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov

ped. doprovod – Ing. Zuzana Mospan

1. Bartoňová Eliška, Štefániková Nicole, Kämpfová Pavlína

SPŠ dopravní Plzeň

ped. doprovod - Ing. Rostislav Jekielek

1. Tykal Jakub, Šindlerová Hana, Mrázková Lucie

2. Stránský Jan, Kucharski Robert, Sitay Erik

Mediální partner

EULOG

Partneři soutěže

logo iv krajsslwittelogo timocomTMH Primary Logo 2014 300dpi RGBimagesLOGO Petainerdachser1dhl logoept connector 0800hopistillskf logologo spedicalcnetlagarde